Dejepisné, geografické, biologické a biblické súťaže

Školský rok 2017/2018

 

Školský rok 2016/2017

 

Školský rok 2015/2016

Biblická olympiáda

V okresnom kole Biblickej olympiády,  ktorá sa konala 9. marca na Gymnáziu Angeli Merici v Trnave, reprezentovali našu školu  Daniela Adamová z 5.C, Júlia Pravdová z 8.A a  Juraj Lančarič zo 7.B a  umiestnili sa na deviatom mieste. Blahoželáme!

 

Školský rok 2014/2015

 

V Turíčnu nedeľu  24.mája 2015 o 10.00 hod.  100 birmovancov farnosti Trnava-mesto, medzi ktorými boli aj birmovanci našej školy,  prijalo sviatosť birmovania. Táto slávnosť bola odvysielaná ako priamy prenos na RTVS - link:  http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/8312/66504

Birmovanci prijali pri tejto sviatosti kresťanskej dospelosti 7 darov Ducha Svätého. Nech sa im aj v ich ďalšom živote dobre darí a Duch Svätý im pomáha!

 

V dekanátnom /okresnom/  kole výtvarnej súťaže „Biblia očami detí"

Sára Dobrovodská  4.B.  na 2.mieste

 

Školského kola

1.2. a 3. miesto výherných prác školského kola výtvarnej súťaže "Biblia očami detí a mládeže."

Školského kola sa zúčastnilo celkove 148 žiakov v štyroch vekových kategóriach. 
 
 
1.2 ročník: 
1. miesto: Michaela Bellová 2.A  
2. miesto: Heidi Zábrodská 1.D
3.miesto Adelka Kuviková 2.C
 
3.4 ročník
1.miesto Sárka Dobrovodská 4.B
2.miesto Hanka Krokvicová 4.B
3.miesto Magdalénka Kuviková 4.C
 
5.6.ročník
1.miesto: Lívia Plachetková 6.A
2. miesto: Olívia Dlasková 5.A
3.miesto: Ninka Siantová 5.B
 
7.8.9 ročník
1. miesto: Eliška Horňáková 7.B
2. miesto : Alexandra Hornáková 7.B
3. miesto : Nikolka Peťková 7.A 

 

Na biblickej olympiáde dekanátnom /okresnom / kole  sme sa umiestnili na 5. mieste.

Zúčastnili sa ho títo traja žiaci:
 
1. Júlia Pravdová - 7.A
2. Sofia Vidašičová 7.B
3. Juraj Lančarič - 6.B 

 

Školský rok 2012/2013

 

Dejepisná olympiáda

9.B  Ján Pravda             1.miesto

8.C  Samuel Maixner      1.miesto

7.B  Natália Balogová     2.miesto

 

Geografická olympiáda

5. ročník      Filip Bauer – 3. miesto
7. ročník     Dominik Čambál – 1. miesto
8. ročník     Dardan Dauti – 2. miesto
                   Samuel Maixner – 3. miesto
9. ročník    Ján Pravda – 3. miesto

 

Vlastivedná súťaž

4. ročník                Martin Boor, Timotej Klásek, Matej Kuchárek,   2.miesto 

 

Biologická olympiáda

1. miesto, krajské kolo    Dauti Dardan   (postup do celoslovenského kola)

 

Školský rok 2011 / 2012

Geografická olympiáda

Obvodné kolo

Dardan Dauti -1.miesto

Dominik Čambál – 1. miesto

Sandro Vadovič – 4. miesto – úspešný riešiteľ

Samuel Maixner – 5.miesto – úspešný riešiteľ

Ján Pravda – 6. miesto – úspešný riešiteľ

 

Krajské kolo

Dominik Čambál – 1. miesto

Dardan Dauti – 5. miesto

 

Dejepisná olympiáda

Obvodné kolo

Ján Pravda – 2.miesto

Dardan Dauti  - 3.miesto

Lívia Gazdíková – 10. miesto

 

Krajské kolo

Ján Pravda – 2. Miesto

 

Biblická olympiáda

Okresné kolo:

5. miesto – Sagán, Vajdíková,Pravdová

 9. miesto – Mikláš, Benkovič, Benko

Výtvarná súťaž „ Biblia očami detí a mládeže „

 

Školský rok 2010 / 2011

Biologická olympiáda:  Andrej Bocán 9. B -  okresné kolo - 1. miesto

                                                                             -   krajské kolo - 5. miesto

 

Geografická olympiáda:  obvodné kolo - Andrej Bocán 9. B - 1. miesto

                                                                      Samuel Obuch 8. B - 5. miesto

                                                                      Ján Pravda 7. B - 2. miesto

                                                                      Samuel Maixner 6. C - 1. miesto

                                                                      Dominik Čambál 8. B - 2. miesto

                                       krajské kolo: - Andrej Bocán 9. B - 1. miesto

 

Dejepisná olympiáda:  obvodné kolo - Andrej Bartók 9.B - 3. miesto

 

 

 

 

Školský rok 2009/2010

Dejepisná olympiáda: Andrej Bartók 8.B - obvodné kolo - 2. miesto

 


 

Geografická olympiáda: 

                                   Andrej Bocán 8.B - celoslovenské kolo - 3. miesto

 

                                   Andrej Bocán 8.B - krajské kolo - 1. miesto

 

                                   Andrej Bocán 8.B - obvodné kolo - 1. miesto

                                   Samuel Obuch 7.B - obvodné kolo - 1. miesto

                                   Soňa Ivanovičová 5.C - obvodné kolo - 2. miesto

                                   Ján Pravda 6.B - obvodné kolo - 5. miesto - úspešný riešiteľ


 

Biologická olympiáda:

                                    Martin Drgoň - okresné kolo - 3. miesto

 

Novinky

Kontakt

  • Základná škola s materskou školou,
    Vančurova 38, 917 01 Trnava

Fotogaléria