Pri príležitosti Dňa rodiny pripravili Včielky z 2.A spolu s pani učiteľkami milé popoludnie pre rodičov a starých rodičov. V príjemnej atmosfére plnej radosti, úsmevov a dobrej nálady predviedli deti program a potešili svojich blízkych vlastnoručne vyrobenými darčekmi. Po vystúpení nasledovalo spoločné posedenie pri chutnom občerstvení. Krásnou bodkou za vydareným podvečerom bol spoločný tanec na obľúbenú pesničku „Jede, jede mašinka“, do ktorého sa s radosťou zapojili deti aj dospelí.
Ďakujeme všetkým rodičom a starým rodičom za účasť a za krásnu atmosféru, ktorú sme spolu vytvorili.