V stredu 10. 6. 2026 sa v našej škole uskutočnil Remeselnícky jarmok, ktorý aj napriek rozmarom počasia priniesol príjemnú atmosféru. Dobrá nálada a nadšenie detí na seba nenechali dlho čakať a školský areál ožil predajnými stánkami, ľudovými tradíciami, spevom, tancom a dobrou náladou. Novinkou boli rodinné športové tandemy, kde zvíťazili tímy zo 4.C.
Súčasťou stánkov boli tradične tvorivé dielničky, v ktorých šikovní rodičia a starí rodičia predvádzali svoje zručnosti a ochotne nám odovzdávali skúsenosti.
Bodkou za vydareným predpoludním bol spoločný tanec Zasadil som čerešničku, do ktorého sa zapojili malí i veľkí.
Vančurovský jarmok opäť potvrdil, že spája ľudí, podporuje dobrú vec a vytvára nezabudnuteľné spoločné zážitky.
Ďakujeme veľmi pekne všetkým, ktorí sa zapojili a svojou návštevou podporili aj charitatívny cieľ jarmoku.
OZ Maják nádeje darujeme 501 eur a OZ Náš Andrejko poputuje 1507 eur.
ĎAKUJEME a už teraz sa tešíme na ďalší ročník.