Vzhľadom na výskyt ochorenia Covid-19 v našej ZŠ, škola prechádza
od 10.12.2020 do červenej fázy.
V karanténe sa nachádzajú dve triedy I. stupňa. V ostatných triedach výchovno-vyučovací proces zatiaľ pokračuje v bežnom režime. Školská jedálen a ŠKD ostávajú v prevádzke podľa doterajších pravidiel.
Sledujte zdravotný stav Vašich detí, v prípade príznakov ochorenia alebo kontaktov s pozitívnou osobou telefonicky kontaktujte ošetrujúceho lekára a triedneho učiteľa.
Prosíme Vás, aby ste sledovali webovú stránku školy, pretože prevádzka školy sa môže rýchlo zmeniť (zo dňa na deň) vzhľadom na aktuálny vývoj pandemickej situácie.
Ďakujeme!